666 119 208 biuro@seaandocean.pl


Termin wyjazdu

Kierunek podróży

ArmatorJak rezerwować

Wybierz swój wymarzony rejs
Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo odpowiedniego dla siebie rejsu - najlepiej będzie jeśli skorzystają Państwo z wyszukiwarki rejsów w lewym górnym rogu strony internetowej. Wybierając odpowiednio region, miesiąc, armatora i cenę (nie wszystkie pola trzeba uzupełnić) znajdziecie Państwo swój wymarzony rejs.

Rezerwacja wstępna
Na każdy z wybranych przez Państwa rejsów istnieje możliwość założenia wstępnej rezerwacji na okres od 1 do 3 dni lub dłużej (zależnie od linii). Podana cena rejsu zawsze zawiera wszystkie obowiązkowe opłaty i podatki. Wstępna rezerwacja (tzw. opcja) nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Potwierdzenie rezerwacji
W celu potwierdzenia założonej przez Państwa rezerwacji należy udać się do biura i wypełnić umowę (można to również zrobić to drogą mailową). Następnie zostaniecie Państwo poproszeni o wpłatę wymaganej zaliczki (10 - 30% w zależności od linii). Na 35 - 90 dni przed rozpoczęciem rejsu (w zależności od warunków linii oceanicznych) wymagana jest wpłata całej kwoty wartości rezerwacji. A potem...? Potem pozostaje już tylko czekać na swój wymarzony rejs!


Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.
Otrzymuj extra oferty najlepsze rejsy, okazje i promocje.


Dalej nie wiesz co wybrać? Chętnie podpowiemy.
Zadzwoń tel. 666 119 208
rejsy Premium
Morze Śródziemnomorskie
Rejsy Egzotyczne - Karaiby

Nasi partnerzy

© 2013 - 2024 All Right Reserved by Sea & Ocean - rejsy wycieczkowe statkiem i ubezpieczenia.
Realizacja: Szeryf-IT.pl