666 119 208 biuro@seaandocean.pl


Termin wyjazdu

Kierunek podróży

ArmatorRejsy indywidualne

Rejsy indywidualne to rejsy dla osób, które doskonale czuję się podróżując na własną rękę. Nasza oferta zawiera kilkaset tras oraz blisko 4000 terminów rejsów.

Na statkach obowiązuje kilka oficjalnych języków, jest to m.in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, czy hiszpański. Podczas rejsu każdego dnia wydawana jest gazetka pokładowa, w której znajdują się cenne informacje nt. planu dnia, harmonogramu wszystkich atrakcji i animacji, które odbywają się na statku.

Zwiedzanie

Podczas każdego pobytu w porcie organizowane są wycieczki fakultatywne (płatne na statku w biurze wycieczek), pozwalające poznać najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne w regionie. W każdym porcie pasażerowie mają do wyboru kilka wycieczek różniących się programem, długością oraz intensywnością zwiedzania. Są to m.in. wycieczki typu City Tour (3-4 godzinne zwiedzane miasta autokarem), wycieczki pieszo–autokarowe lub całodniowe zwiedzanie wraz z degustacją kuchni regionalnej. W każdym porcie istnieje również możliwość indywidualnego opuszczenia statku i zwiedzania na własną rękę.

Dojazd

Dla klientów indywidualnych oferujemy pomoc przy organizacji podróży z Polski do portu zaokrętowania. Najpopularniejszą i najszybszą formą dojazdu jest przelot samolotem. Współpracujemy z wieloma liniami lotniczymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować dogodne połączenie lotnicze w możliwie najniższej cenie. W większości miast oferujemy połączenia transferowe z lotniska do portu.

Wielu naszych klientów w dalszym ciągu decyduje się na podróż do portu własnym środkiem transportu, co pozwala na niezależność oraz możliwość przedłużenia wypoczynku w wybranym miejscu. Na życzenie klienta dokonamy rezerwacji parkingu w porcie.

Na zapytanie rezerwujemy hotele. Proponujemy również połączenie rejsu z kilkudniowym pobytem wypoczynkowym.


Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco.
Otrzymuj extra oferty najlepsze rejsy, okazje i promocje.


Dalej nie wiesz co wybrać? Chętnie podpowiemy.
Zadzwoń tel. 666 119 208
rejsy Premium
Morze Śródziemnomorskie
Rejsy Egzotyczne - Karaiby


© 2013 - 2023 All Right Reserved by Sea & Ocean - rejsy wycieczkowe statkiem i ubezpieczenia.
Realizacja: Szeryf-IT.pl